«Про початок повноважень Лука-Мелешківського сільського голови»

У К Р А Ї Н А

 

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ ВІННИЦЬКИЙ РАЙОН

ЛУКА-МЕЛЕШКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

І сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

с.Лука-Мелешківська

 

09 листопада 2017 року І сесія VII скликання

 

«Про початок повноважень

Лука-Мелешківського сільського голови»

Заслухавши інформацію голови Лука-Мелешківської сільської територіальної виборчої комісії Шалінського Ю.П. про результати виборів Лука-Мелешківського сільського голови Сича Володимира Миколайовича, на підставі ч. 1 ст. 42 та ч. 3 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 12 ст. 85 Закону України «Про місцеві вибори», ст. 10, 11, 14, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Інформацію голови Лука-Мелешківської сільської територіальної виборчої комісії Шалінського Ю.П. про результати виборів Лука-Мелешківського сільського голови та обрання на посаду Лука-Мелешківського сільського голови Сича Володимира Миколайовича взяти до відома.

 

  1. Заслухати складення Присяги посадової особи місцевого самоврядування Лука-Мелешківським сільським головою Сичом В.М. та вважати його таким, що вступив на посаду.

 

  1. Зберегти Лука-Мелешківському сільському голові Сичу В.М. 7 ранг 4 категорії посадової особи місцевого самоврядування.

 

  1. Запровадити щомісячно надбавку за вислугу років сільському голові Сичу В.М. в розмірі 25% до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг за 17 років служби в органах місцевого самоврядування.

 

 

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА В.М.СИЧ

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж